loading

Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Tarnowie Podgórnym nieopodal Poznania. Zajmujemy się się jednak transportem nie tylko na terenie Polski, ale również całej Europy. Na świadczone przez nas usługi przewozowe posiadamy odpowiednie certyfikaty, licencje oraz zezwolenia.

Zatrudniamy doświadczonych kierowców, dysponujemy specjalistycznym sprzętem zaadaptowanym na potrzeby transportu koni oraz zapewniamy odpowiednie warunki podróży.

Oferujemy Państwu profesjonalny transport koniowozami:

W jednym transporcie możemy przewieźć do 9 koni.

Informacje dodatkowe:

Podczas dłuższego transportu, podajemy koniom siano i wodę. Jeżeli przewożone zwierzęta są na diecie albo zażywają leki, prosimy o udzielenie informacji o tym fakcie przed rozpoczęciem podróży.

Na potrzeby transportu krajowego wymagany jest paszport konia z aktualnymi szczepieniami. Przy transporcie zagranicznym niezbędne jest ponadto poświadczenie o stanie zdrowotnym zwierzęcia (poświadczenie wydawane jest przez powiatowego lekarza weterynarii).

Oferujemy profesjonalną pomoc w załadunku i rozładunku koni. Doświadczona kadra pracowników zapewnia fachową opiekę w czasie trwania przewozu.

Nasza firma jest płatnikiem VAT, posiadamy NIP Europejski , wystawiamy faktury.

Wyjazdy na zawody, transport łączony, transport międzynarodowy – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

IMG_1961 (1)