loading

Trening koni

Nasza firma zajmuje się treningiem koni młodych o różnym stopniu zaawansowania. Trenujemy konie, które jeszcze nie mają wykształconych żadnych nawyków jak i te, które mają już wypracowane jakieś umiejętności. Treningi rozpoczynamy z końmi 3-letnimi. Jest to idealny wiek na rozpoczęcie pracy z koniem.

Szczególną uwagę przykładamy do rozwoju umiejętności zwierzęcia. Takie podejście pozwala nam wydobyć jego predyspozycje oraz poprawić i utrzymać na dobrym poziomie kondycję fizyczną. Praca z koniem opiera się na stopniowaniu trudności stawianych przed nim zadań. Oferujemy profesjonalne treningi oraz indywidualne podejście do każdego zwierzęcia.

Trening konia jest kluczową kwestią w celu osiągnięcia miłej i lekkiej jazdy oraz rozwijania kondycji zwierzęcia.

Proponujemy szeroką i kompleksową ofertę treningu koni młodych pod okiem doświadczonych trenerów-miłośników jeździectwa. Więcej szczegółowych informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu +48 534 461 463 (Natalia) bądź adresem e-mail : kubajablonski@op.pl.

Treningi odbywają się w siedzibie naszej firmy – w Tarnowie Podgórnym (20 km od Poznania). Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.